תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

חלום דרום אמריקאי

מסע מרתק בין אתריה היפים ביותר של היבשת הקסומה, דרום אמריקה.
טיול מיוחד המשלב בין הרי האנדים המרשימים, קרחונים וטבע עוצר נשימה לבין ערים קלאסיות וחופי הזהב של ברזיל.

חלום דרום אמריקאי

באמצעות ברזילאו -טיולי איכות בברזיל

חלום דרום אמריקאי – ארגנטינה, צ׳ילה וברזיל

20 ימים, 17 לילות

לפרטים והרשמה>>

אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

בואנוס איירס
ברילוצ׳ה
שבעת האגמים וסן מרטין
שייט זודיאקים מיוחד בצ׳ילה
שייט קרחונים בדרום ארגנטינה
ביקור ב״קרחון המתנפץ״
מפלי האיגוואסו כולל שייט במפלים
פסל ישו המפורסם בריו דה ז׳ניירו
עלייה ברכבל להר הסוכר
ביקור ב״עיר הסמבה״ והשתתפות בחזרות לקרנבל – בלעדי לברזילאו!
סיור אותנטי בפאבלה
שייט איים טרופים
פארטי – עיירת חוף קולוניאלית עתיקה – בלעדי לברזילאו!
סאו פאולו

 

ימים 1-2 | תל אביב – יעד ביניים – בואנוס איירס
נפגש בשדה התעופה לטיסה לא ישירה אל בואנוס איירס.
עם הנחיתה המוקדמת נצא לטיול בו נגלה את היופי והקסם של בואנוס איירס: נכיר את הקונגרס הלאומי, הקתדרלה המפורסמת ובית הנשיא הנקרא גם "הבית הורוד" בכיכר דה מאיו. נמשיך לשכונת סאן טלמו העתיקה בה נראה את רחובות הטנגו הציוריים, אחריה נגיע לשכונת לה בוקה ונטייל ברחוב הצבעוני המפורסם הקמיניטו. נטייל בפאלרמו, האזור המוכר בשל הגנים הענקיים שבו, המבנים בעלי הארכיטקטורה המעניינת והפסלים השונים. נסיים בשכונה האלגנטית "ריקולטה", אחת מהשכונות האקסקלוסיביות ביותר בה נמצא בין שאר האטרקציות, את בית הקברות המפורסם שבו נקברה אוויטה, בתי קפה מקומיים ומסעדות.
לינה בבואנוס איירס


יום 3 | ברילוצ’ה, סיור “הסיבוב הקטן” והר קמפניירו
הבוקר נעלה על טיסה לברילוצ’ה – ״שוויץ של ארגנטינה״, עיירת נופש וסקי המשמשת נקודת יציאה לטיולים בהרי האנדים השוכנת בנוף מרהיב של המדרונות הנושקים לאגם ״נאוול וואפי״.
לאחר הנחיתה נתחיל בסיורנו המודרך ונעפיל ברכבל לפסגת הר ״הקמפניירו״ לתצפיות מרשימות על האגמים באזור. נטייל במסלול ה"סיבוב הקטן" בנופי הרי האנדים. נסיים בטיול ברחובות העיר השופעת באוכל טוב, חנויות שוקולד וגלידות.
לינה בברילוצ’ה


יום 4 | שבעת האגמים וסן מרטין
“שבעת האגמים” הינו מסלול היוצא מברילוצ’ה אל עיירת הסקי הקסומה סן מרטין. בדרך לעיירה וחזרה ממנה נחצה את שבעת האגמים הנמצאים על האנדים.
ניסע בכביש המוביל אל סן מרטין וממנו תצפיות רבות ומיוחדות, כל אחת שונה בקודמתה, עד השנגיע לעיירה שוויצרית קטנה ומיוחדת הנמצאת בלב ההרים.
נטייל בעיירה הקסומה טרם יציאתננו חזרה אל ברילוצ׳ה.
לינה בברילוצ’ה


יום 5 | ברילוצ׳ה – אל קלאפטה ו״הקרחון המתנפץ״
הבוקר נעזוב את ברילוצ’ה ונטוס לאל קלאפטה שבדרום ארגנטינה.
עם הנחיתה נעבור לסיור בקרחון "פריטו מורנו" המפורסם, שאורכו 37 ק"מ. הקרחון ידוע בשמו ״הקרחון המתנפץ״ בשל קולות הנפץ הנשמעים מתוכו בעת שהוא נבקע מבפנים. מידי פעם אפשר לראות שברי קרחון הניתקים ממנו ונופלים לתוך האגם בקולות נפץ. כקילומטר לפני ההגעה לשמורה נעבור בנתיב הסמוך לתעלת הקרחונים היוצאת מאגם ארגנטינו, שם נוכל לצפות בקרחונים קטנים הצפים באגם. כשנגיע לאתר יינתן זמן חופשי לטייל בשמורה, להגיע לנקודות התצפית המרהיבות ולחזות בחתיכות הקרחונים.
לינה באל קלאפטה


יום 6 | שיט קרחונים באל קלאפטה, אגם ארגנטינו ויערות האנדים
הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס משם נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו", לאחר מכן נמשיך לעבר קרחון "אונלי" ומשם נחזור בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה.
לינה באל קלאפטה


יום 7 | אל קלאפטה – פארק טורס דל פנייה בצ׳ילה
נצא מאל קאלפטה בשעות הבוקר המוקדמות אל עבר הגבול בין ארגנטינה וצ’ילה. נחצה את הגבול לצ׳ילה ונגיע לפארק הלאומי טורוס דל פיינה.
הפארק הינו קצה שרשרת ההרים האנדית שחוצה את דרום אמריקה.
האנדים מסתיימים בשלושה צוקי גרניט עצומים המשווים מראה למגדל ומכאן שמם: מגדלים (טורוסים בספרדית). ננצל את שארית היום לטיול בפארק בין לגונת אמרגה, סלטו גרנדה ואגם גריי, בנוף ייחודי בין קרחונים ובין אגמי הטורקיז.
לינה באזור טורס דל פנייה


יום 8 | שייט זודיאקים מרהיב ומיוחד על נהר הסרנו – פורטו נאטלס
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הנמל שם יחכו לנו סירות הזודיאק. מדובר בשייט מהיר, מיוחד במינו ובנופים מדהימים וכזה שתזכרו כחוויה לחיים.
השייט כולל עצירות במספר מקומות ביבשה וטיולים בנקודות המרשימות באזור. באחת העצירות נגיע לתצפית פסגת דונוסו. בהמשך השייט נוכל לחזות בקרחון ״טינדל״ המדהים ובהגענו להר "בלמסדה" נחזה גם בקרחון הנושא את אותו השם. נמשיך לנמל "טורו" בו נמצאת לגונה “טמפאנוס” וקרחון ״סרנו״ ונתרשם מהמפגש בין השמיים לים הקרח הגדול. נעצור לארוחת צהריים ולאחריה נמשיך לעיירה ״פורטו נטאלס״.
לינה בפורטו נטאלס בצ׳ילה


יום 9 | פורטו נטאלס – אל קלאפטה – בואנוס איירס
היום נתחיל את מסענו חזרה אל בואנוס איירס וארגנטינה. נעבור את הגבול חזרה אל עבר אל קלאפטה ונעלה על טיסה לבואנוס איירס. עם הנחיתה בבואנוס איירס מעבר אל בית המלון במרכז העיר.
עם הנחיתה נצא לבילוי ערב הכולל ארוחה והופעה, באחד ממועדוני הטנגו היוקרתיים של בואנוס איירס.
לינה בבואנוס איירס


יום 10 | טיגרה ואחה”צ חופשי בבואנוס איירס
הבוקר נצא לטיול בטיגרה הנמצאת בפרברי בואנוס איירס. נתחיל את טיולנו בשכונת אוליבוס הקרובה לבית הנשיאותי, שם נעלה על הדרך המחברת בין אזורי המגורים האלגנטיים שלאורך נהר לה פלטה. בטיגרה נעלה על סירת קטמרן מודרנית ונשוט לאורך נהר הפארנה, בו נראה את מבוך האיים המשולבים
זה בזה. בשעות אחה"צ נחזור לבית המלון לחצי יום חופשי להסתובב כרצונכם בין השווקים העירוניים וחנויות היוקרה.
לינה בבואנוס איירס


יום 11 | מפלי האיגוואסו – הצד הארגנטינאי
לאחר ארוחת בוקר ופינוי החדרים נעזוב את בואנוס איירס וניסע אל עבר שדה התעופה לטיסה אל משולש הגבולות של ברזיל, פאראגוואי וארגנטינה. שם על נהר האיגוואסו, מתחבא לו אחד משבעת פלאי תבל, מפלי האיגוואסו.
עם הנחיתה נעבור לטיול בצידו הארגנטינאי של הפארק המהווה את החלק הגדול של המפלים.
בפארק המונה מעל 200 מפלים נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, אלו בהם חבויות חיות רבות. בין אלפי העצים והשבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן", נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה של עשרות מטרים ונשוט בסירת מנוע אל תוך המפלים בחוויה שתשמר בזיכרון לשנים רבות.
בסיום הסיור נחצה את הגבול אל ברזיל.
לינה בעיירה פוז דו איגוואסו


יום 12 | מפלי האיגוואסו – הצד הברזילאי וסכר ההידרו-אלקטרי "האיטאיפו"
הבוקר נעשה דרכנו אל מפלי האיגוואסו לתצפיות מהצד הברזילאי. נטייל בג'ונגל המיוחד בצד זה ונקבל טעימה לקראת מה שצפוי לנו בימים הבאים. את יומנו נסיים בסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם "האיטאיפו". הסכר נמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגווסו.
הסכר אשר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, סמל לקידמה, אשר מייצר אנרגיה נקייה ובכך עזר בפיתוח מדינות האזור.
חזרה אל בית המלון בשעות אחר הצהריים.
בערב נצא למופע פולקלור מיוחד המציג את מפגש התרבויות הדרום אמריקאיות הכולל ארוחת ערב.
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו


יום 13 | מפלי האיגוואסו – סאו פאולו וסיור בעיר
הבוקר נעזוב את בית המלון באיגוואסו ונעלה על טיסה אל סאו פאולו – העיר הגדולה ביותר בדרום אמריקה. עם הנחיתה נצא לסיור בעיר ובאזור העסקים שלה, לב ליבה של הכלכלה הברזילאית. נטייל בין מבנים היסטורים מרשימים ומבנים מודרנים במיזוג אדריכלי ותרבותי מיוחד. אם יוותר זמן (תלוי בזמני הטיסה), נמשיך אל ביקור בשוק המקומי ולאחריו, בשעות אחר הצהריים נגיע אל בית המלון.
לאחר התארגנות בחדרים נצא לטיול רגלי בסביבת בית המלון, נטייל בשדרת פאוליסטה המפורסמת ובשכונות הבוהמיות של העיר.
לינה בסאו פאולו


יום 14 | סאו פאולו – פארטי וסיור ג'יפים
היום נבלה מעט במרחבי ברזיל העצומים: נצא בנסיעה אל עבר קו החוף הברזילאי, נחצה את הרי החוף הגבוהים שלאחריהם נגיע אל קו החוף שלדעת רבים הינו היפה ביותר בברזיל. ניסע דרך הג'ונגל האטלנטי שפעם נחשב לגדול ביותר בברזיל, באחד הכבישים היפים בעולם המחבר בין ריו דה ז'ניירו לעיר סנטוס עד שנגיע לעיירה הקולוניאלית פארטי.
עם ההגעה לפארטי נצא לסיור ג'יפים מיוחד בג'ונגל האטלנטי, נטייל בין מפלים, נתרשם מהנופים המרהיבים ונבקר בבית הייצור של המשקה הלאומי, הקשאסה.
פארטי הינה עיירת נופש עתיקה ומיוחדת המשמרת ומספרת את שנותיה היפות של ברזיל, זכר לבהלה לזהב שעברה בברזיל במאה ה-17, קסם פורטוגלי שנותר בעינו עד היום.
לינה בפארטי


יום 15 | פארטי ונופש ברזילאי
לאחר ארוחת הבוקר השלווה נצא לסיור רגלי בעיירה העתיקה בו נלמד על ההיסטוריה המעניינת של נמל הזהב של פארטי ותקופת העבדים אשר שגשגה למעלה ממאתיים שנים באזור. לאחר הסיור נצא להפלגה בארכיפלג המונה מעל 200 איים ונמצא בסמוך לפארטי. בהפלגה נוכל לצלול אל מי התורקיז, לטייל בחופים לבנים לצד נופים יוצאי דופן בהם הג'ונגל האטלנטי מגיע עד קו המים.
את הערב נבלה בין בתי הקפה והברים של פארטי העתיקה.
לינה בפארטי


יום 16 | פארטי – ריו דה ז'ניירו וסיור פאבלות
הבוקר נעזוב את פארטי ונסע אל ריו דה ז'ניירו. עם ההגעה לריו נצא לסיור בפאבלה, שכונת עוני, אחת מיני רבות הפזורות ברחבי ברזיל ועל אף היותן כאלו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר. מכיוון שהפאבלות הוקמו על ההרים בשולי העיר משתקף מהן נוף ייחודי ועוצר נשימה.
הסיור בפאבלה מודרך על ידי מדריך מקומי אשר גדל בפאבלה וממנו נשמע את סיפור המקומיים ועל ההיסטוריה של הפאבלות בברזיל. נבין כיצד נוצרו הפאבלות ומה עושה המדינה כיום על מנת לתקן את המצב ולשפר את חיי התושבים.
בסיום הסיור נעבור אל בית המלון בלב שכונת קופהקבנה.
לינה בריו דה ז׳ניירו


יום 17 | ריו דה ז’ניירו: פסל ישו, הר הסוכר, דאון-טאון ריו והקתדרלה המודרנית
היום נצא לטיול בעיר המרהיבה: נתחיל בפסל ישו המפורסם המחבק את העיר ותושביה, נתצפת על ריו דה ז'ניירו, המפרץ ופארק טיזו'קה. מכאן הרי החוף נראים נפלא.
בצהריים נסתובב במה שהיה פעם המרכז השלטוני של ברזיל כולה והיום סמל להתעוררות הענק הכלכלי והתחדשות החברה הברזילאית, אזור הדאון-טאון. נבקר בבית קפה מסוף המאה ה-19 ונטייל במדרחוב השוקק. נבקר בקתדרלת העיר המיוחדת ונראה את בית התיאטרון המרשים, נתצפת על אצטדיון המראקנה ולסיום הטיול נעלה לתצפית מרהיבה נוספת הפעם מהר הסוכר, רק כדי להיות בטוחים שאכן מדובר בנוף העירוני המושלם.
לינה בריו דה ז׳ניירו

יום 18 | סיור ג’יפים ביער טיז׳וקה וסיור “עיר הסמבה” – בלעדי לברזילאו
הבוקר נצא לסיור מיוחד בו נעלה בג׳יפים עם גג פתוח על ההרים הירוקים המקיפים את ריו ונטייל בין מפלים ובתוך היער העירוני הגדול ביותר בעולם, יער טיז’וקה. היער כיכב במרכז לא מעט סרטים, המפורסם שבינהם הוא הסרט "ריו" של דיסני. בתוך היער מתחבאים כמה מהנופים והסיפורים היפים של העיר.
אחר הצהריים נצא ל״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל. נצטרף להכנות לקרנבל של בית הספר ״גראנדה ריו״, נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה ונתחפש בתלבושות הקרנבל.
בחלקו האחרון של הסיור נשתתף בחזרות לקרנבל 2016, נצטרף למאות רקדנים ורקדניות ונחווה את תרבות הסמבה דרך הרגליים. זהו ביקור מרגש, אותנטי וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם.
לינה בריו דה ז׳ניירו


ימים 19-20 | פרידה מברזיל ודרום אמריקה וטיסה חזרה לישראל
הבוקר לאחר התארגנויות אחרונות נתחיל בנסיעה חזרה אל שדה התעופה בריו דה ז’ניירו, לטיסה חזרה לישראל (דרך יעד ביניים).
נחיתה בישראל ביום ה-20.


המעוניינים יוכלו להמשיך את הטיול לסלבדור דה באהיה וחופי צפון ברזיל , על פי התכנית הבאה:

יום 19 | ריו דה ז׳ניירו – סלבדור
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר שדה התעופה לטיסת פנים אל סלבדור דה באהיה שבצפון ברזיל. עם ההגעה לסלבדור נעבור אל בית המלון, ובמידה ויוותר זמן נצא לסיור חופים בסביבת המלון בטיילת החדשה שנבנתה בעיר לכבוד אירוח המונדיאל.
לינה בסלבדור


יום 20 | סלבדור – פראייה דה פורצ'י ופרוייקט תמר
סלבדור היתה בירתה הראשונה של הקולוניה הפורטוגלית בברזיל ונחשבת לעיר הראשונה בברזיל ולמרכז התרבות האפריקאית-ברזילאית.
את יום הטיול נתחיל במבצר המפורסם שהוקם על ידי אמריגו ווספוצ'י, נמשיך אל פלוריניו, העיר העתיקה בה נטייל בין האוניברסיטאות והכנסיות העתיקות ונבקר בכנסייה הנחשבת ליפה בברזיל, כנסיית סאו פרנסיסקו. את הטיול העירוני נסיים בשוק המקומי המציע את מיטב תוצרת צפון ברזיל. לאחריו נתחיל בנסיעה אל עיירת חוף מקסימה בשם פראייה דה פורצ’י. בחוף זה פרט לאפשרות לנפוש מתחת לעצי הקוקוס הנוגעים במים, נבקר ב״פרוייקט תמר״, פרוייקט שימור צבי הים הנדירים של האזור.
המעוניינים יוכלו להנות מאזור הקניות היוקרתי שבחוף, לפני שנחזור אל סלבדור בשעות הערב.
לינה בסלבדור


יום 21 | שייט חופים ועיירות עתיקות
היום נצא לשייט במפרץ ״כל הקדושים״ לצידו שוכנת סלבדור: בסיור נבקר בכמה חופים יפים עם מי תורכיז ועיירות עתיקות שהוקמו עת הגיע האדם הלבן לראשונה לאזור. לסיום נבקר באיטפריקה העיר המרכזית על אי הנושא את אותו השם הנמצא בלב המפרץ הגדול ביותר בברזיל.
יום שכולו חופשה ברזילאית-אפריקאית.
בערב נצא למופע פולקלור מיוחד במינו של אחת מלהקות הריקוד הטובות בעולם. המופע מציג את התרבות האפריקאית של צפון ברזיל בשילוב עם מוזיקה ייחודית, שלל תלבושות צבעוניות וקטעי קפוארה.
לינה בסלבדור


ימים 22-23 | סלבדור – יעד ביניים – ת״א
הבוקר עם סיום ההכנות האחרונות ניסע לשדה התעופה בסלבדור לתחילת מסענו חזרה ארצה, עם חיוך דרום אמריקאי ולאחר טיול של פעם בחיים.
נחיתה בישראל ביום ה-23.

מחיר הטיול כולל

טיסות בינלאומיות: ת״א – בואנוס איירס, ריו דה ז'ניירו – ת״א (כולל כל המיסים).
5 טיסות פנים (למאריכים לסלבדור שתי טיסות פנים נוספות).
מדריך ישראלי מקצועי וחביב, מומחה להדרכה בברזיל, ארגנטינה וצ׳ילה, לכל אורך הטיול.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתוכנית על פי הצורך.
תחבורה: אוטובוס חדיש, ממוזג ונוח מדרגת תיירות גבוהה.
לינה: בתי מלון מדרגת תיירות טובה (4 כוכבים).
4 לילות בבית המלון Royal Rio Palace בריו דה ז'ניירו בלב קופהקבנה.
2 לילות בבית המלון Bella Italia במרכז העיירה פוז דה איגוואסו.
4 לילות בבית המלון Dazler Maipu בבואנוס איירס במיקום מרכזי ונגיש לכל האטרקציות.
2 לילות בבית המלון בברילוצ’ה.
2 לילות בבית המלון Rochester Hotel באל קלאפטה.
1 לילה בבית מלון באזור טורס דל פנייה בצ׳ילה.
1 לילה בבית מלון בעיירה פורטו נטאלס בצ׳ילה.
למאריכים: 3 לילות בבית מלון בסלבדור במיקום מרכזי ובטוח.
כלכלה: ארוחות בוקר בכל בתי המלון ושתי ארוחות ערב: במפלי האיגוואסו ובבואנוס איירס.
כניסה לכל האתרים והמופעים כמפורט בתוכנית.
תשר לכל נותני השירות המקומיים.
ימי טיול מלאים.

המחיר אינו כולל

ארוחות ערב – מחיר ממוצע לארוחת ערב במסעדה טובה הינו 15-25 דולר לאדם.
ביטוח רפואי (מומלץ לרכוש ביטוח מלא המכסה גם ציוד).
תשר למדריך הישראלי (נהוג כ- 3 יורו לאדם ליום).
הוצאות אישיות (קניות, טלפון וכיו״ב).
משקאות בארוחות הכלולות.
כל מה שאינו מופיע ב"מחיר כולל". 

 

  • החל מ-:$6,650 לאדם בחדר זוגי
  • תאריך יציאה:חמישי, 07 ינואר 2016
  • תאריך חזרה:שני, 25 ינואר 2016
  • אפשרות הארכה:ל23 ימים
  • תדירות:יציאה נוספת ב-29/01/2016 (כולל הקרנבל בריו)

לפרטים והרשמה>>

 

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות