תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

ויז'ן קווסט – מסע חיפוש עצמי בטבע – לראשונה באזורנו

סדנה מיוחדת בירדן – חיבור אל נופי הבראשית בחוויה חד פעמית. טקס חניכה ייחודי לאנשים שמחפשים את העומק והבהירות אודת החיים ומשמעותם. (נותרו מקומות בודדים)

ויז'ן קווסט – מסע חיפוש עצמי בטבע – לראשונה באזורנו
סדנה מיוחדת לגילוי עצמי בנופי הבראשית של ירדן.
ה"ויז'ן קווסט" הוא טקס חניכה לאנשים שמחפשים את העומק והבהירות אודות החיים ומשמעותם. בשלב ראשון יש ירידה סימבולית לעולם התחתון, כדי לסיים את האופן המוכר בו אתה שייך לעולם ולחייך היומיומיים, כדי לחשוף את התשוקה והחוכמה של הנפש, וכדי למצוא את המתנה הייחודית שיש לך להביא לעולם.
 
המסע מגלה איך החלקים השונים של מי שאתה הופכים למשמעות של חייך עבורך, אך גם את השירות שלך לאחר. הטקס הוא חניכה אל הנפש שלך, לרבדים עמוקים של בגרות אמיתית. המסע מאפשר מעבר דרך צמתים משמעותיים של חייך. צמתים כאלה כוללים אבדן, משבר, שינוי קריירה, גירושים, מחלה וכדומה. כל אלו יכולים לעורר דיסהרמוניה וקושי גדול אבל מעברים אלו יכולים גם להיות נחוצים לחניכה בוגרת אל המקום אליו אתה שייך.
 
כל אחד מאיתנו נולד עם תכונות ויכולות המאפיינות אותו ומייחדות אותו מהאחר, בגיל צעיר הצורך להשתייך גובר על הצורך להביא לידי ביטוי את האני האותנטי ועם השנים אנחנו מתכסים רבדים שקשורים לציפיות הסביבה, הרצון למצוא חן ולהשתייך, דרישות ומשימות חברתיות ועוד. לעיתים נערמו כל כך הרבה שכבות עד שלא תמיד אנחנו באמת יודעים מי אנחנו (לעומת מי מצפים שנהיה ומאיזה סיבות), מה הייחוד שיש לנו לבטא בעולם ומה השייכות שלנו. לפעמים ישנם רמזים שמסמלים את הכיוון של היעוד ואותנטיות כמו הדברים שמעוררים אצלינו תשוקה וחיות או המקומות והאנשים איתם אנחנו יכולים להרגיש בבית. אבל לרוב אנחנו מחפשים, בין אם פיזית או נפשית, את המקום שלנו, החיבור לחיות ולתשוקה והחיים שאפשר לכנותם "שלי".
 
 
 

Contacts for Program Content

 

Guides:  Doug Van Houtendoug@dougvanhouten.com

Sage Magdalenegatebetweenworlds@gmail.com

 

Contact in Israel for enrollment:  Lia Naor leahnaor@gmail.com

 
 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות