תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

דרום אמריקה הקלאסית

טיול בין נופיהן היפהפיים של ברזיל וארגנטינה המיוחדות. שילוב של מסלול יחודי עם אתרים בלעדיים, צוות מדריכים מקצועי ובתי מלון ברמה גבוהה, יגלו לכל מטייל את נפלאות ברזיל וארגנטינה בחגיגה דרום אמריקאית.

דרום אמריקה הקלאסית

באמצעות ברזילאו -טיולי איכות בברזיל

דרום אמריקה הקלאסית – 11 לילות, 14 ימים

לפרטים והרשמה>>

המעוניינים יכולים לבחור להמשיך את הטיול המאורגן לטיול קרחונים באל קלאפטה, בדרום ארגנטינה.

 אטרקציות ואתרים מרכזיים בהם נבקר בטיול

• פסל ישו המפורסם בריו דה ז׳ניירו
• הר הסוכר
• ביקור ב״עיר הסמבה״
• סיור בפאבלה
• סיור ג'יפים ביער טיז'וקה
• ארוחת ערב במסעדת בשרים אכול כפי יכולתך בריו
• שייט איים טרופים
• פארטי – עיירה קולוניאלית עתיקה
• סאו פאולו
• מפלי האיגוואסו כולל שייט במפלים
• בואנוס איירס
• ארוחת בשרים במסעדה ארגנטינאית


ימים 1-2 | ת״א – יעד ביניים – ריו דה ז׳ניירו: ג׳יפים ביער טיז׳וקה
ניפגש בשדה התעופה לטיסה לא ישירה לריו דה ז׳ניירו. לאחר נחיתה והתמקמות בקופהקבנה, נעלה בג׳יפים עם גג פתוח על ההרים הירוקים המקיפים את ריו ונטייל בין מפלים ובתוך היער העירוני הגדול ביותר בעולם, יער טיז'וקה. היער כיכב במרכז לא מעט סרטים, המפורסם שבינהם הוא הסרט "ריו" של דיסני. בתוך היער מתחבאים כמה מהנופים והסיפורים היפים של העיר.
את אחה"צ נוכל לנצל לקניות בשוק המרכזי של ריו, למיטב האופנה הברזילאית ובערב נטייל בטיילת המתחדשת, נחזה במופעי הרחוב ובתי הקפה שנשארו עוד מזמני הבוסה נובה.
לינה בריו דה ז׳ניירו


יום 3 | הפסל של ישו, הר הסוכר, הדאון טאון ועוד
היום נצא לטיול בעיר המרהיבה, כמו שהמקומיים מכנים אותה "Cidade Maravilhosa". נתחיל בהר הגבוה בעיר, הקורקובדו, כאן מעל פסל ישו המפורסם, המחבק את העיר ותושביה, נתצפת על ריו דה ז'ניירו. המפרץ, פארק טיזו'קה והרי החוף נראים נפלא ופרוסים לרווחה.
בצהריים נסתובב באזור הדאון-טאוון אשר שימש בעבר כמרכז השלטוני של ברזיל והיום הינו סמל להתעוררות הענק הכלכלי והתחדשות החברה הברזילאית. נבקר בבית קפה מהמאה ה-19, נבקר בקתדרלה המודרנית, נראה את איצטדיון המראקנה המחודש ונסייר במדרחוב השוקק.
לסיום הטיול נתקדם לתצפית מרהיבה נוספת הפעם מהר הסוכר, רק כדי להיות בטוחים שאכן מדובר בנוף העירוני המושלם.
בערב נצא לארוחה במסעדת בשרים ואוכל ברזילאי, סמבה של טעמים בכל טעימה.
לינה בריו דה ז׳ניירו


יום 4 | סיור פאבלה ועיר הסמבה
התרבות הברזילאית כפי שנחשף אליה היא מרתקת וקיצוניות היא מאפיין בולט בה. היום נקדיש את מירב הזמן לחוויה תרבותית בברזיל. נצא לסיור בפאבלה, שכונת עוני, אחת מיני רבות הפזורות ברחבי ברזיל ועל אף היותה כזו מדובר בשכונות הצבעוניות ביותר בעיר. מכיוון שהפאבלות הוקמו על ההרים בשולי העיר משתקף מהן נוף ייחודי ועוצר נשימה. הסיור בפאבלה מודרך על ידי מדריך מקומי אשר גדל בפאבלה וממנו נשמע את סיפור המקומיים ועל ההיסטוריה של הפאבלות בברזיל. נבין כיצד נוצרו הפאבלות ומה עושה המדינה כיום על מנת לתקן את המצב ולשפר את חיי התושבים.
אחר הצהריים נצא ל״עיר הסמבה״, מתחם בתי הספר לסמבה המתחרים בקרנבל. נצטרף להכנות לקרנבל של בית הספר ״גראנדה ריו״, נשמע על ההיסטוריה של הקרנבל והסמבה ונתחפש בתלבושות הקרנבל.
בחלקו האחרון של הסיור נשתתף בחזרות לקרנבל 2016, נצטרף למאות רקדנים ורקדניות ונחווה את תרבות הסמבה דרך הרגליים.
זהו ביקור מרגש, אותנטי וסוחף אל מאחורי הקלעים של הקרנבל המפורסם בעולם.
לינה בריו דה ז׳ניירו


יום 5 | ריו דה ז׳ניירו – שייט איים טרופים – פארטי והרי העוגב
היום נטעם מטעם החיים הטובים של ברזיל ונעביר יום שכולו חופשה ברזילאית.
לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את ריו דה ז׳ניירו ונצא דרומה אל עבר ארכיפלג 'אנגרה דוס רייס' המונה מעל 200 איים השוכנים לצד הג'ונגל האטלנטי, באזור בו מיני הצמחים עולים במספרם אפילו על אלו של הג'ונגלים העבותים של האמזונס. השילוב של הרים, ג'ונגלים וחופים יצר את החופים היפים בברזיל.
ניסע לאורך החוף לצד עיירות נופש ונצא להפלגה בין האיים לכיוון האי הגדול 'איליה גרנדה'. בהפלגה מומלץ לשנרקל ולקפוץ אל מי התורכיז הצלולים. אחר הצהריים נגיע אל פארטי ונרגיש כאילו חזרנו בזמן אל עיר נמל קולוניאלית, אשר נבנתה על ידי הפורטוגלים על מנת לייצא זהב ובימנו משמשת כעיירת נופש יוקרתית.
בערב נצא לסיור נעים בעיירה בין הכנסיות השמורות, הרחובות העתיקים, החנויות והמסעדות.
לינה בפארטי


יום 6 | סיור בין מפלים וחופי פארטי
לאחר ארוחת בוקר רגועה נצא לסיור בין המפלים הרבים של הג'ונגל האטלנטי, זהו הגו'נגל העשיר בעולם במגוון הצמחייה שבו. נטייל בין נהרות בהם התגלה זהב בתקופת הבהלה לזהב המקומית ונסיים באחד מהחופים היפים בעולם – חוף טרינידד, האהוב על הברזילאים. יום שכולו נופש וחופש חלומיים.
לינה בפארטי


יום 7 | פארטי – סאו פאולו
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לאורך קו החוף המיוחד כביש ריו-סנטוס הידוע ככביש היפה ביותר בברזיל. אחה"צ נגיע אל סאו פאולו העיר הגדולה והתוססת ביותר בדרום אמריקה. נצא לסיור באזור בית המלון, נבקר בשדרת פאוליסטה המפורסמת ונטייל בשכונות הבוהמיות של העיר.
לינה בסאו פאולו


יום 8 | סאו פאולו – מפלי האיגאווסו
נפתח את היום בסיור באזור העסקים של סאו פאולו, לב ליבה של הכלכלה הברזילאית, השישית בגודלה בעולם. נעלה על תצפית בבניין ה"אמפייר סטייט" המקומי ונכיר את אזור הבורסה הברזילאית. במידה וישאר זמן נוכל לבקר בשוק המקומי (תלוי בזמני הטיסה). בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה אל עבר מפלי האיגוואסו הנמצאים במשולש הגבולות של מדינות פראגוואי-ברזיל-ארגנטינה. עם הנחיתה מעבר אל בית המלון.
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו


יום 9 | מפלי האיגוואסו הצד הברזילאי והסכר ההידרו-אלקטרי "איטאיפו"
הבוקר נצא לעבר הסכר ההידרו-אלקטרי השני בגודלו בעולם, "האיטאיפו" הנמצא בקרבה למפלים, על הנהר השכן לנהר האיגווסו.
הסכר אשר מספק כ-90% מהחשמל של פארגוואי וכ-25% מהאנרגיה בברזיל, הוא פלא טכנולוגי מרהיב בעוצמתו, אשר מייצר אנרגיה נקייה ועל ידי כך פיתח את ארצות האזור. בחלקו השני של היום, נמשיך אל מפלי האיגוואסו ונתצפת עליהם מהצד הברזילאי, זהו הצד הפנורמי. נטייל בג'ונגל המיוחד בצד זה כשנופי המפלים מפציעים מהעצים.
לינה בעיירה פוז דה איגוואסו


יום 10 | מפלי האיגוואסו הצד הארגנטינאי – בואנוס איירס
היום כולו יוקדש למים, האנרגיה של החיים. נטייל בצידו הארגנטינאי של הפארק, הגדול מבין שני הפארקים.
בפארק נטייל בתוך יערות הגשם הקסומים, בהם חבויות חיות רבות ונגיע אל לבו של הפארק. בין אלפי העצים והשבילים נגיע עד מרחק נגיעה מהמפל הגדול והמרשים "גרון השטן", נחוש בעוצמת המים הנופלים מגובה של עשרות מטרים, נשוט בסירת מנוע אל תוך המפלים ונירטב מהם אל חוויה שתשמר בזיכרון לשנים רבות.
טיסה לבואנוס איירס בשעות אחר הצהריים.
לינה בבואנוס איירס


יום 11 | בואנוס איירס
ביומנו הראשון בבואנוס איירס נצא ליום טיול מלא ובו נגלה את היופי והקסם של העיר. נבקר בכיכר מיו המפורסמת, בשדרת התשעה ביולי, נמשיך אל תאטרון קולון, אל פארק פלרמו, פוארטו מדרו, נכיר את הקונגרס הלאומי, הקתדרלה המפורסמת ובית הנשיא הנקרא גם "הבית הורוד" בכיכר דה מאיו. נבקר בשכונת סאן טלמו העתיקה בה נראה את רחובות הטנגו הציוריים. אחריה נגיע לשכונת לה בוקה ונטייל ברחוב הצבעוני המפורסם ה"קמיניטו". את טיולנו העירוני נמשיך לפאלרמו, האזור המוכר בשל הגנים הענקיים, המבנים בעלי הארכיטקטורה המעניינת והפסלים השונים. נסיים בשכונה האלגנטית "ריקולטה", אחת מהשכונות האקסקלוסיביות ביותר שם נמצא בין שאר האטרקציות, את בית הקברות המפורסם שבו נקברה אוויטה, בתי קפה מקומיים ומסעדות טובות. לאחר התארגנות קצרה בבית המלון, נצא לארוחת ערב במסעדת בשר ארגנטינאית.
לינה בבואנוס איירס


יום 12 | בואנוס איירס וביקור בטיגרה
יום חופשי לטיולים מקומיים, ביקור בשווקים ובמרכזי הקניות הגדולים. המעוניינים יוכלו לצאת בתשלום נוסף לטיול בעיירת טיגרה על פי התוכנית הבאה:
נתחיל את טיולנו בשכונת אוליבוס הקרובה לבית הנשיאותי ונבקר בתחנת סאן-איסידרו שם נוכל לחוות את השכונה המעניינת. לאחר מכן נמשיך לטיגרה, פרבר יוקרי ומיוחד, שבו נעלה על סירת קטמרן מודרנית ונשוט לאורך נהר הפארנה, בו נראה את מבוך האיים השולבים זה בזה, את הנחלים הקטנים היוצאים ממנו ואת הבתים הרבים בעלי הגינות המיוחדות והמטופחות.
נחזור לבית המלון בבואנוס איירס בשעות אחר הצהריים.
ניתן בתוספת תשלום לצאת לבילוי ערב מהודר, עם/בלי ארוחת ערב, באחד ממועדוני הטנגו היוקרתיים של בואנוס איירס להופעת טנגו מיוחדת.
לינה בבואנוס איירס


ימים 13-14 | בואנוס איירס – יעד ביניים – ת״א
את הבוקר ננצל לסידורים אחרונים לטיסה חזרה הביתה לאחר טיול מיוחד ומלא חוויות ביבשת הלטינית. מעבר אל שדה התעופה לטיסה לא ישירה לישראל.
נחיתה בת״א בשעות אחר הצהריים ביום ה-14.

המעוניינים יוכלו להמשיך את הטיול לפטגוניה אל פארק הקרחונים באל קלאפטה, על פי התוכנית הבאה

יום 13 | בואנוס איירס – אל קלאפטה
הבוקר נעזוב את בואנוס איירס ונטוס אל העיר אל קלאפטה הנמצאת בחבל פטגוניה. עם הנחיתה ולאחר התארגנות מהירה נצא מהעיר לסיור ג'יפים.
נתחיל בעלייה לפסגת הר אוליצ'ה המתנשא לגובה של 1,050 מטרים מעל פני הים, שם נוכל להנות מנקודת התצפית הראשונה שלנו על אגם ארגנטינו והעיירה.
לאחר מכן נגיע ל"אבני המבוך" בני ה- 85,000 שנים ונמשיך לעבר נקודת התצפית של "אבן הכובעים". נתחיל בדרכנו חזרה לעבר אל קלפטה על הצד הצפוני של ההר ושם נסיים בתצפיות נהדרות על כל האזור.
לינה באל קלאפטה עיר תיירות יפיפיה באנדים, ע״ב חצי פנסיון


יום 14 | שיט קרחונים באל קלאפטה, אגם ארגנטינו ויערות האנדים
הבוקר נצא לכיוון נמל הדגלים בפוארטו באנדרס משם נפליג לעבר הגדה הצפונית של אגם ארגנטינו. מסביב לאגם נוכל להתפעל מההרים המושלגים ויערות האנדים המשלימים את המראה הקסום והמרשים. היעד הראשון במסלולינו הוא קרחון "ספגציני" שם נכנס לתעלת הקרחונים ממנה נוכל לראות את הצד הצפוני של קרחון "פריטו מורנו", לאחר מכן נמשיך לעבר קרחון "אונלי" ומשם נחזור בסירות קטמרן לעבר הנמל וחזרה לעיירה.
לינה באל קלאפטה, ע״ב חצי פנסיון


יום 15 | הקרחון המתנפץ – בואנוס איירס
הבוקר ניסע כ-80 ק"מ לעבר קרחון "פריטו מורנו" המפורסם שאורכו 37 ק"מ. הקרחון ידוע בשמו ״הקרחון המתנפץ״ בשל קולות הנפץ הנשמעים מתוך הקרחון בעת שהוא נבקע מבפנים. מידי פעם אפשר לראות שברי קרחון הניתקים ממנו ונופלים לתוך האגם בקולות נפץ. כקילומטר לפני ההגעה לשמורה נעבור בנתיב הסמוך לתעלת הקרחונים היוצאת מאגם ארגנטינו, שם נוכל לצפות בקרחונים קטנים הצפים באגם. כשנגיע לאתר יינתן זמן חופשי לטייל בשמורה, להגיע לנקודות התצפית המרהיבות ולחזות בחתיכות הקרחונים.
אחה"צ נעלה על טיסה חזרה אל בואנוס איירס ללילה אחרון בדרום אמריקה.
לינה בבואנוס איירס


ימים 16-17 | בואנוס איירס – יעד ביניים – ת״א
הבוקר עם סיום ההכנות אחרונות נעזוב את דרום אמריקה וניסע לשדה התעופה, עם חיוך דרום אמריקאי בפנים ולאחר טיול של פעם בחיים.
אלו המעוניינים להמשיך ולנפוש בברזיל מוזמנים להתייעץ עימנו על מיטב אתרי ברזיל לחופשה המושלמת.
נחיתה בישראל בשעות אחר הצהריים ביום ה-17.

מחיר הטיול כולל

טיסות בינלאומיות: ת״א – ריו דה ז'ניירו, בואנוס איירס – ת״א (כולל כל
המיסים).
2 טיסות פנים: סאו פאולו – איגוואסו – בואנוס איירס
למאריכים עוד 2 טיסות פנים: בואנוס איירס – אל קלאפה (הלוך-חזור).
תחבורה: אוטובוס חדיש, ממוזג ונוח בהתאם לגודל הקבוצה.
מלווה קבוצה ישראלי מקצועי וחביב, בכל ימי הטיול.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית: באתרים המפורטים בתוכנית על פי הצורך.
לינה: בתי מלון ברמת תיירות גבוהה – 4 כוכבים
3 לילות בבית מלון בריו דה ז'ניירו במיקום מרכזי ונוח.
2 לילות בפוסאדה (בית מלון כפרי מרמת תיירות גבוהה) בפארטי.
1 לילה בבית מלון במרכז סאו פאולו.
2 לילות בבית מלון באיזור מפלי האיגוואסו, 4 כוכבים.
3 לילות בבית מלון בבואנוס איירס במיקום מרכזי ונגיש לכל האטרקציות.
כלכלה: ארוחות בוקר בכל בתי המלון, ושתי ארוחות ערב במסעדת בשרים בריו ובבואנוס איירס (כמפורט בתוכנית).
למאריכים את הטיול לאל קלאפטה – 2 ארוחות נוספות.
כל ימי הטיול והאתרים כמפורט בתוכנית.
תשר לנותני השירות המקומיים על פי התוכנית המפורטת.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי – מומלץ לעשות ביטוח מלא המכסה גם ציוד
תשר למלווה הישראלי (נהוג כ-3 יורו לאדם ליום).
משקאות בארוחות הכלולות.
הוצאות אישיות (קניות, טלפון וכיו״ב).
כל מה שלא מופיע במחיר כולל.

 

3,790 דולר לאדם בחדר זוגי לנרשמים עד ראש השנה

  • החל מ-:$4,090 לאדם בחדר זוגי
  • תאריך יציאה:רביעי, 14 אוקטובר 2015
  • תאריך חזרה:שלישי, 27 אוקטובר 2015
  • אפשרות הארכה:ל17 ימים

 

לפרטים והרשמה>>

 

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות