תפריט עמוד

טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

לא נמצאו תוצאות...

מקום טוב להיות בו

צ'ילה 17.10.2010

בהמשך להמלצה של קאסה לילי איוון בעל המקום, פתח מקום חדש עם אותו שירות מדהים, וכל הנוחות, רק מקום חדש ומאובזר יותר.זה לא רחוק מהמקום הישן (קאסה לילי), את כל הפרטים יש באתר של lili patagonicos
בקיצור אחלה מקום, נקי, קרוב להכול וזול.

לילי פאטאגוניקוס

מקום: צ'ילה פאורטו נאטלס
דירוגי המלצה
נדיה   

הוסטל ביתי ומצוין

צ'ילה 22.08.2006

מקום טוב לישון בו בעיירה הדרומית Puerto Natales בצ'ילה הוא "Hospedaje Casa Lili" הביתי והמצוין. הוא ממוקם באזור שקט כ-5 דק' הליכה ממרכז העיירה וכולל מטבח מאובזר לשימוש האורחים, מים חמים וטלוויזיה בכבלים. איוון, המנהל את המקום, גורם לך להרגיש בבית ומספק מידע על הפארק Torres del Paine הסמוך, משכיר ציוד ומארגן הסעות לפארק.

Hospedaje Casa Lili

מקום: Puerto Natales, צ'ילה
רחוב: Bories 135
טלפון: 56-61-414063
אמייל: lilinatales@latinmail.com
פקס: 56-61-414063

מקיפים את היבשת

צ'ילה 07.09.2006

טיילתי במשך כחודשיים בצ'ילה ובארגנטינה, וברצוני להמליץ על הפלגה מיוחדת מפונטה נטלס (Puerto Natales) שבצ'ילה לאושואיה (Ushuaia) שבארגנטינה. משך ההפלגה חמישה ימים, ובמהלכם מקיפים את היבשת דרך מצר מגלן, כף הורן ותעלת ביגל. במהלך ההפלגה מתקיימות הרצאות וצופים בסרטי וידאו בנושאים הקשורים לאזור. ביקורים בקרחונים ובמקומות אחרים עושים בסירות זודיאק, אפשר לעשות מסלול זה גם הפוך. בקיצור- חוויה.
הפלגה נוספת היתה מפוארטו ארנה (Puerto Arena) לפוארטו מונט (Puerto Montt). זו הפלגה של ארבעה לילות שחוצה בערך את הרבע השני של צ'ילה מדרום לצפון. בקטע הזה אין כביש, אפשר לחצות אותו בארגנטינה (בכביש פאן-אמריקן) או דרך האוויר. גם הפלגה זו היא חוויה. מפליגים בתעלות קטע באוקיינוס השקט, רואים פיורדים, איים ועוד. האונייה היא אוניית משא ונוסעים, אפשרית גם הפלגה בכיוון ההפוך. חוויה שלישית היתה לשכור רכב ולעשות טיול חופשי של שבועיים באזור האגמים שבצ'ילה- בלי תכנון מוקדם, סתם עם מפה- ולהתעכב במקום שמוצא חן.
ועצה אחרונה: מי שיכול, רצוי לו לצאת כבר באוקטובר. מזג האוויר נוח, ועונת התיירות עוד לא התחילה.

הפלגה מיוחדת

מקום: Puerto Natales, צ'ילה Ushuaia, ארגנטינה צ'ילה Puerto Montt , Puerto Arena

לא נמצאו תוצאות...

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות