טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...

טירת הרסט קאסל – לא לדלג

ארצות הברית 30.04.2007

ביולי 2005 יצאנו לטיול בארה"ב ובין יתר המקומות שביקרנו לאורך כביש מס'1 התרשמנו מאוד ונהננו מביקור בטירת הרסט קאסל הנמצאת על ההר וצופה על האוקינוס השקט. 
על כביש מס' 1 שוכנת לה עיירה בשם סן-סימיון. לאלו אשר מחליטים לצאת לדרך מלוס אנג'לס לקראת הצהריים, זהו מקום טוב ללון בו. וישנם אשר מבלים את הלילה בעיירה סן-סמיון בשל סיבה עיקרית וטובה : מיקומה של העיירה סמוך לאטרקציה התיירותית ביותר בדרך, הזוכה למספר המבקרים הגדול ביותר בקליפורניה – טירת הרסט (Hearst Castle).  
זו אחוזה של איל התקשורת הנודע, וילאם ר. הרסט. טירה זו שמשה כביתו היומרני של המיליונר, מי שחייו היוו השראה לאחד הסרטים המוערכים ביותר בכל הזמנים "האזרח קיין". בטירה זו ישנו אוסף עצום של חלקי בניינים עתיקים, אוצרות אומנות ועתיקות אירופאיות – עושר בלתי ניתן לתיאור. אוסף זה מונח בין בריכות, גנים, סיפריות, 165 חדרים ו- 31 חדרי אמבטיה, חלקם אירחו בעבר את אורחיו המפורסמים של הרסט, בהם צ'ארלי צ'פלין, צ'רצ'יל ורבים אחרים. הנוף מהטירה לעבר האוקיאנוס עוצר נשימה. הסיור הפופלארי ביותר בטירה הוא סיור מס'1 הכולל : סיור בגנים השונים, בבריכה הפתוחה והמדהימה, בבריכה המקורה המהממת, בנקודות תצפית על הנוף, ובחדרים המרכזיים.
כשתעצרו ללון בעיירה סן סמיון על כביש מס'1 אל תדלגו על ביקור מדהים בטירה הממוקמת מעל וצופה לעבר האוקיאנוס השקט. שווה!

טירת הרסט

מקום: סן סימיון, קליפורניה

לא נמצאו תוצאות...