טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

פסטיבל ונציה – אכזבה

איטליה 26.03.2014

תמיד רציתי לנסוע לקרנבל בברזיל, אבל זה התאים רק במסגרת טיול גדול, ולמי יש זמן? חשבתי שמצאתי פיתרון – פסטיבל המסכות בונציה, פנטסטי. גם תחפושות, גם ונציה, גם מסיבה. לא חלפו להן 24 שעות וכבר מצאתי דיל עם טיסה ומלון ארבעה כוכבים במחיר סביר בהחלט. הייתי כולי נרגש ומלא ציפייה לקראת הקרנבל. אז זהו, שלא משהו.
ה"פסטיבל" הוא בסך הכל כמה תיירים ומקומיים שמתחפשים באופן מדהים, אבל אין שם קרנבל. רק תהלוכות מדי פעם בפעם. האירועים שפורסמו היו אנמיים, מלבד מופע רגאיי גדול שנערך בכיכר המרכזית. אירועים אקסקלוסיביים יותר נערכים בארמונות, ומחיר הכניסה מגיע לכמה מאות אירו.
הנה כמה טיפים לאלה שעדיין רוצים לטוס: מדובר בחורף, ולא חורף ישראלי, ולכן יש לבוא מצויידים במיטב השכבות העבות שתמצאו. אל תחשבו אפילו לקנות שם: זול יותר לקחת משם כרטיס טיסה לתורכיה, לקנות ולחזור. 
כשרוכשים את הדיל, אם הוא טוב, אז כנראה אתם לא ממוקמים בונציה עצמה אלא בעיר הסמוכה מסטרה (Mestre), עיר גדולה בלי שום ייחוד. הבעיה היא שצריך לחזור באוטובוס ואחר כך עוד ללכת בקור הזה למלון באמצע הלילה – לא מומלץ. אם אתם רוצים משהו זול, נסו למצוא מקום באי מדרום למרכז ונציה, ג'ודקה (Giudecca). 
(צילום: איתמר לב)

פסטיבל המסכות בונציה

מקום: ונציה, איטליה

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות