טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

לא נמצאו תוצאות...

מלון מוצלח בעיר העתיקה של נצרת

ישראל 19.06.2016


כיכר המעיין, בלב הרובע העתיק של נצרת, היא מקום מלבב שנראה כאילו יצא ממקום אחר ומזמן אחר. הכיכר נקראת על שם המעיין, שעל פי המסורת היוונית אורתודוכסית, מרים שאבה ממימיו בעת שהמלאך בישר לה כי היא עומדת ללדת את בן האלוהים. מעל המעיין נבנתה כנסייה קטנה המעוטרת בנברשות וציורי קיר. קשת צלבנית מפרידה בין החלל המרכזי למפלס התחתון, שבו מתנקזים מי המעיין.


כיכר המעיין היא מקום נהדר להתחיל בו טיול ברחבי נצרת. מכאן אפשר ללכת לאורך רחוב אלבישארה (הבשורה) שמקשר בין הכיכר לכנסיית הבשורה הקתולית, לשוטט בשוק על דוכניו הססגוניים ולקנח באחת המסעדות המצוינות של העיר, בין אם אתם מעדיפים את המטבח הערבי הקלאסי או את הגרסאות העדכניות שמציגים השפים הצעירים והמוכשרים שצצו כאן בשנים האחרונות. אם תצליחו להתאפק ולדלג על קינוח במסעדה, תוכלו למלא את החסר בדברי מתיקה, בכנאפה חמימה או בסוגים שונים של בקלאווה שנמכרים במעדניות ובמאפיות.


צילומים: אלברט אדוט


כדאי להקדיש לנצרת יותר מכמה שעות, והדרך הטובה ביותר לעשות זה היא ללון כאן בלילה. מלון גולדן קראון אולד סיטי הממוקם בכיכר המעיין הוא אופציה מצוינת במיקום נהדר. במלון 100 חדרים המצוידים במיטות נוחות ורחבות, שולחן עבודה, טלוויזיית LCD וחדרי אמבטיה מאובזרים. והעיקר – נוף פנורמי אל העיר. לרשות האורחים יש חדר אוכל (לא כשר) ופיאנו בר שבו אפשר להתענג על יין מאחד מיקבי הבוטיק הגליליים. זהו המלון השני בנצרת של רשת גולדן קראון – הראשון נמצא בפתח העיר, על פסגת הר הצופה על הר הפסגה. לרשת יש גם מלון בעיר התחתית של חיפה, אזור מתפתח ומלא אפשרויות בילוי וטיולים.

גולדן קראון אולד סיטי

מקום: נצרת, ישראל
רחוב: הגליל 16, נצרת
טלפון: 04-6000680
אתר: www.goldencrown.co.il/golden-crown-old-city-hotel

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...