פינוק באלפים האוסטריים

לא צריך להרחיק טוס לאיי סיישל, לחופי תאילנד או להוואי כדי ליהנות מחופשה באווירה רומנטית שמעצימה את הזוגיות. בכל אחד מטיולינו האחרונים במרכז אירופה מצאנו לנכון לקחת אתנחתא של כמה ימים שבהם נחנו והתפנקנו מבלי להתרוצץ כל היום אחר אתרי חובה. אחת הדוגמאות היותר טריות היא מלון ספא Ubergossene Alm שבמרכז אוסטריה (Austria). המלון ממוקם על מדרון של גבעה ירוקה בפאתי דינטן (Dienten), עיירת נופש קטנה מה שמה אי שם מדרום לזלצבורג (Salzburg).
מול המלון נמצא כר מרעה ירוק שעליו רובצות כמה פרות ובחדר המרווח מרפסת שצופה אל הנוף הירוק. בארון מצאנו חלוקים ונעלי בית. התלבשנו בתלבושת האחידה וצעדנו למרכז הבריאות. סדרת הבריכות (פתוחות ומקורות, קרות וחמות), מבחר הסאונות ומגוון הטיפולים נועדו לפנק אותנו ולספק את מנת הרוגע והשלווה. בחרנו בטיפול זוגי שכלל ג'קוזי עם מים חמים שפזורים בהם עלי לבנדר ומסביב נרות. לאחר מכן זכינו לעיסוי גב וצוואר בן עשר דקות ובסיומו מנוחה בחדר בסגנון יפני לצלילי מוזיקה שקטה.
האווירה במלון משפחתית והטיפול אישי (לכל זוג מוקצה שולחן קבוע ומלצרית קבועה לתקופת השהות במלון). באחד הערבים הוזמנו האורחים לבקר ולטעום במרתף היינות ובמטבח, שם הדגימו השפים הכנת מטעמי בשר ביין. המרפסת לנוף הפסטורלי, העיצוב המדהים, האוכל המשובח, הפינוקים במרכז הבריאות והאווירה הנינוחה הפכו את החוויה לנהדרת.