מרכז החלל קנדי

"השמים אינם הגבול, הם רק ההתחלה", זהו המוטו של מרכז החלל על שם ג'יי. אף. קנדי 
(Kennedy Space Centre), השער הראשי של ארצות הברית אל החלל החיצון. מרכז החלל, השוכן בקייפ קנוורל (Cape Canaveral), הוא אתר השיגור והנחיתה העיקרי של מעבורות וטילי חלל אמריקאיים, מקום משכנה של מפקדת השיגור של נאס"א, והמקום היחיד בעולם שבו נחשפים בפני אזרחים מן השורה מידע, מראות, קולות ותחושות השמורים בדרך כלל לאסטרונאוטים ולחוקרי חלל.
במרכז החלל קנדי תוכלו לסייר במתקני השיגור והנחיתה, לראות טילי חלל ענקיים, להיפגש עם אסטרונאוט לארוחת צהריים וללמוד על נאס"א ועל חקר החלל בעבר, בהווה ובעתיד. בהיכל התהילה (Hall of Fame), העוסק בפן האנושי של חוויית החלל, תתנסו בכמה מהתחושות המיוחדות באמצעות סימולטורים של הליכה על הירח, טיסה בחלל והנחתת חללית. גולת הכותרת של הביקור היא כמובן צפייה בשיגור אמיתי המתקיים פעם או פעמיים בחודש (לוח השיגורים מפורסם באתר האינטרנט של מרכז החלל).
במרכז החלל קנדי יש אנדרטה להנצחת האסטרונאוטים שלא זכו לשוב אל כדור הארץ. על האנדרטה ההיי-טקית, הנקראת Space Mirror, מתנוסס גם שמו של אילן רמון, שהיה האסטרונאוט הישראלי הראשון שהגיע לחלל, ונהרג בהתפוצצות המעבורת קולומביה ב-1 בפברואר 2003.