מדריך מסעדות ועוד

מדריך המסעדות של ניו יורק, "Zagat Survey", הוא אמצעי יעיל בעיר, שבה אלפי מסעדות, וללא מידע מוסמך תתקשו לבחור משלל האפשרויות. חשוב לזכור, שה-"Zagat Survey" מתבסס על חוות דעתם של אלפי אנשים, שלא רק שאינם מבקרי מסעדות מקצועיים, אלא שאפילו לא נדרשו להוכיח בקיאות כלשהי בעסקי קולינריה, גסטרונומיה או סתם טעם טוב.

כל מסעדה הנסקרת במדריך מקבלת ציון משוקלל, המבוסס על דירוג בארבע קטגוריות שונות:
1. רמת הבישול מדורגת במספרים, בין 0 ל-30. הציון המרבי שבו זכתה מסעדה כלשהי עד כה הוא 29.
2. תיאור המקום – הדקורציה.
3. רמת השירות.
4. טווח המחירים.

בשבועון "Time Out" אפשר למצוא מידע מעודכן וביקורת מסעדות רצינית, כמו גם ב"מקומון" הניו יורקי של ה-"Times". את ה-" Zagat Survey" ואת השבועונים הללו תוכלו להשיג רק בניו יורק עצמה, אבל גלישה באינטרנט תאפשר לכם לקבל מידע על המסעדות של התפוח הגדול מהכורסה בבית. להלן כמה כתובות של אתרי אינטרנט רלוונטיים:

האתר של ה-"Zagat Survey", ובו מידע על מסעדות בערים שונות בארצות הברית, ובחתכים שונים: המסעדות הטובות ביותר, רשימה אלפביתית של מסעדות, רשימה לפי רבעים וכדומה.

אתר ה-"Time Out" מספק מידע על אודות אירועי תרבות, חיי לילה וקהילת הגייז, וגם רשימת מסעדות מומלצות ואתרי קניות בניו יורק.

אתר ה-"New York Times" מציע חדשות וידיעות כמעט בכל נושא שבעולם, וגם מידע על אוכל ומסעדות בניו יורק – והכל בסטנדרטים שאינם מצויים במקומותינו.