תפריט עמוד

פסטיבל טעמים בעמקים

חיפוש אירוע

פסטיבל טעמים בעמקים חוגג השנה 16 חורפים של שיתופי פעולה, עם פעילויות לכל המשפחה, מסעדות יקבים, חוות חקלאיות ומסלולי טבע. 2 עד 22 בפברואר 2020

פסטיבל טעמים בעמקים

תש"פ היא שנת שיתופי פעולה. פסטיבל טעמים בעמקים, שחוגג השנה 16 חורפים של שיתופי פעולה, ממשיך לחזק ולהדק את הקשר בין הרשויות במרחב העמקים, בין המסעדות, היקבים, החוות החקלאיות ומסלולי הטבע הנהדרים שמקרבים ופותחים לבבות. ש"פ זה שיתופי פעולה, והאות ת? כל מה שתרצו: תשאפו, תדחפו, תעשו, תגרמו, תזמו – העיקר שיהיה ביחד. בואו ותיהנו.

הציבור מוזמן ליהנות מאירועים מגוונים ושמחים רובם ללא תשלום:

ב-8.2 ייערך בבסמת טבעון אירוע תרבות ומורשת הכולל מופעי דבקה, נגינה ותערוכת יוצרים

ב-22.2 ייערך אירוע חותם פסטיבל בשביל מונגש שסללו רשות ניקוז ונחלים קישון עם קק"ל, לאורך נחל ציפורי, מקיבוץ הסוללים שבעמק יזרעאל ועד כעביה. בחורשת האקליפטוס בגדות הנחל יפתחו מחצלות שיח ויצירה משותפים לשמירת הטבע והסביבה, כשברקע מוזיקה של יוצרים מכעביה ומעמק יזרעאל.

ב-13.2 תחרות ילדים מבשלים בקניון  יקנעם

ב-15.2 אירוע שכנים ונהנים, שבת של מצעד מוזיקלי בזרזיר ולאחריו מופעי מוזיקה ומחול.

בפסטיבל גם אירועים בתשלום:

אירוע הפתיחה ייערך כמיטב המסורת במוזיאון העמק בקיבוץ יפעת. בין המיצגים מראשית ההתיישבות נפתחים דוכנים של המסעדות המשתתפות בפסטיבל, לצד טעימות מיקבים מקומיים והרכבים מוזיקליים שמתחלפים על הבמה.

6.2 – אירוע קולינרי ותרבותי בשוק בעפולה

8.2 – שבת ירוקה ברמת ישי – פעילות ירוקה לכל המשפחה.

השנה לראשונה מצטרפים אירועי ספורט לפסטיבל.:

ב-22-21.2 תיערך אליפות ישראל בניווט ספורטיבי ביערות אזור העמקים: 21.2 ביער בלפור, ההתכנסות בקיבוץ גניגר; ב- 22.2 ביער בית קשת.

בתחום הקולינריה
המסעדות מציעות אירועים ותפריט מיוחד של שלוש מנות – ראשונה, עיקרית וקינוח או כוס יין/בירה במחירים שבין 79 ל-129 שקל. המסעדות המשתתפות: אוקטגון, אסדו בר, בלה, השוק 34 והאשכנזי (חדש), חוות התבלינים בגלבוע, טנדוקה (כשר), פיאנו פיאנו, צ'אנג בה יקנעם (חדש), ChezVeze (חדש) .
לפסטיבל שותפות המועצות: עמק יזרעאל, רמת ישי, יקנעם, עפולה, זרזיר, קריית טבעון, בסמת טבעון ומגידו בשיתוף עם קק"ל, הרשות לפיתוח הגליל ורשות ניקוז ונחלים קישון. הפקה: הפקה עברית.

• פרטים נוספים באתר הפסטיבל