תפריט עמוד

פסטיבל RED SEA DIVING באילת

חיפוש אירוע

3 ימים של חגיגת צלילה באילת. תחרויות צילום תת ימי נושאות פרסים. צלילת ניקיון, סשן צילום אופנה תת מימי, סדנה לצלילה חופשית, תערוכה אינטראקטיבית על הטבע התת ימי, שיעורי יוגה ומדיטציה מול החוף, מסיבות אוזניות, תערוכת צילום בקרקעית הים, הופעה של יקיר ששון, הפעלות לכל המשפחה ועוד המון

פסטיבל RED SEA DIVING באילת

3 ימים של חגיגת צלילה באילת

פסטיבל RED SEA DIVING , 4-6 בנובמבר

ההשתתפות ללא תשלום!

פסטיבל הצלילה RED SEA DIVING, חוזר לאילת בחודש נובמבר. זו שנתו השנייה של הפסטיבל, לאחר שהפסטיבל הקודם התקיים לפני הסערה הגדולה שפקדה וכמעט החריבה לגמרי את רצועת החוף של אילת ב2019, וקצת לפני פרוץ הקורונה.

פסטיבל הצלילה בים האדום הוא פסטיבל חובה לכל אוהבי הים והצלילה, המציע עשרות פעילויות המתאימות גם לצוללנים מקצועיים, וגם לאוהבי השנירקול, באחד מאתרי הצלילה הנחשבים בעולם.

הפסטיבל יתקיים בתחילת החורף המדברי בחודש נובמבר בתקופה הנחשבת לטובה ביותר לצלילה בים האדום- העושר התת ימי, הטמפרטורה של המים ומצב הרוח של הדגים, כולם מעידים על תקופה מדהימה לצלול בה.

הפסטיבל שם דגש על אהבת הים ושמירה על אוצרות הטבע שלו ועל הסביבה הימית, ובמהלך ימי הפסטיבל יתקיימו מבצע ניקוי חופים וצלילת ניקיון תת ימי המונית.

במהלך כל יום מימי הפסטיבל תתקיים תערוכת צילומים מהעולם התת הימי שתוצב על קרקעית הים ואורחי הפסטיבל מוזמנים לצפות בה על ידי צלילה בשנירקול בחוף אלמוג. כמו כן ייערכו סדנאות צלילה בנושאים: צלילה חופשית, צלילה טכנית וצילום תת ימי, הקרנות צילומים וסרטים תת ימיים, שעות 'הפי-האוור' בכל שקיעה, מסיבות צוללים, הופעה של יקיר ששון, סולן להקת רבע לאפריקה, שמשיק מופע סולו חדש,  ערב קבלת שבת ועוד המון.

בנוסף בימי הפסטיבל תיערך תחרות צילום תת ימי מקצועית עם פרסים יקרי ערך, כשהפרס הראשון הוא סט ציוד מלא וטיול צלילה באיים המלדיביים בשווי כולל של כ 20000₪!

ההשתתפות בתחרות היא בהרשמה מראש, ובתשלום של 150 ₪ והעברת התמונות עד לתאריך 21/10.

במהלך ימי הפסטיבל תתקיים תחרות נוספת נושאת פרסים, שבה אפשר להשתתף בצלילה או בשנירקול. ההשתתפות בתחרות זו היא ללא תשלום, אך בהרשמה מראש, עד לתאריך 21/10.

בין הנרשמים והמשתתפים בפסטיבל יוגרלו פרסים יקרי ערך כמו ציוד צלילה, קורסי צלילה וטיולי צלילה.

הפסטיבל מתקיים בתמיכת התאגיד העירוני לתיירות אילת.

פסטיבל RED SEA DIVING אילת, 4-6 בנובמבר. ההשתתפות ללא תשלום

לפרטים מלאים על כל הפעילויות בפסטיבל: www.redseadivingfestival.com

צילום: בועז סמוראי, נועם קורטלר ותאגיד התיירות אילת