תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

פסטיבל הבירה באילת

חיפוש אירוע

פסטיבל הבירה הגדול בישראל עם עשרות מותגי בירה מהארץ והעולם ו-3 הופעת חיות מדי ערב. 17-14 באוקטובר, אילת

פסטיבל הבירה באילת

פסטיבל הבירה בים האדום, פסטיבל הבירה הגדול בישראל, יציין השנה את שנתו השביעית, עם 40 טעמים שונים של בירות ממגוון רחב של מותגים מוכרים בינלאומיים לצד מבשלות בוטיק מקומיות ואיכותיות.

השנה פסטיבל הבירה בסימן בירות בוטיק ישראליות – שדרת מותגי מבשלות בוטיק ישראליות ברחוב הבירה הגדול בישראל, בו המבקרים יוכלו ליהנות מהטעמים של מבשלות בזלת מרמת הגולן, מבשלות מלכה מהגליל, מבשלות ירושלמיות, מבשלת עלמה שתימזג בכוס לאספנים מתנה וכמובן הגולדסטאר לסוגיו.

במיוחד לפסטיבל תבשל ותשיק מבשלת בזלת בירה ייחודית בטעם הדרים במהדורה ממותגת לפסטיבל הבירה בים האדום, מבשלת לה שוף תגיש בירה בטעם דובדבן, מבשלת בירת ויינשטפן תציג 4 סוגי בירה השנה במהדורת אוקטובר פסט, והיינקן תציג חדשנות פורצת דרך –0.0 , בירה ללא אלכוהול השומרת על הטעם וחוויית הבירה.

לצד הבירות המקומיות יימזגו גם עשרות מותגים שמגיעים מרחבי העולם. בפסטיבל יוקם מתחם ענק של BEER GARDEN המקורי של מותג מבשלת הבירה הגרמנית פאולנר, אשר תשיק מהדורת בירת פסטיבל.

בנוסף למותגים ממוקדי הבירות המוכרים בעולם כמו גרמניה, בלגיה ואנגליה, יככבו השנה בפסטיבל גם כמה מדינות שלא תמיד חושבים עליהן בהקשר של בירה. מג'מייקה יהיה ניתן לטעום את הבירה הלאומית רד סטרייפ, מיפן יגיעו בירות של מבשלת קירין, ומצרפת, הידועה דווקא ביינות שלה, תגיע קארין 1664 בלאן – בירת חיטה הדרית.

מלבד הבירות יתקיימו גם הופעות של אמנים מובילים, כאשר על הבמה יתקיימו במשך 4 ימים רצוף, 3 הופעות חיות בכל יום ובהן מוניקה סקס, התקווה 6, מוש בן ארי, טונה והופעות של להקות מקומיות.

לבאי הפסטיבל מובטח לצד חוויית השתייה גם המון GIVE A WAY – מזכרות לאספנים של מבשלות ויינשטפן, שיציגו את מהדורות דונקל, אוריגינל הלס ווויטוס.

 

מתי? 17-14 באוקטובר, החל מ-19:00 ועד 01:00 לפנות בוקר

איפה? טיילת אילת, רחבת קניון מול הים.

כמה? הכניסה חופשית.