תפריט עמוד

פסח מעולם אחר במדעטק חיפה

חיפוש אירוע

פעילויות אתגריות ומשחקים חווייתיים בסגנון חדר בריחה לכל המשפחה במדעטק, המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל בחיפה. חול המועד פסח 2019

פסח מעולם אחר במדעטק חיפה

מדעטק – המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל, מזמין אתכם בימי חופשת הפסח לפעילויות אתגריות ומשחקים בסגנון חדר בריחה בשני מסלולים:

אליפות הגלקסיה בספידי אסקייפ

משחק תחרותי, בשיתוף קליוסטרו הקוסם, בסגנון חדר בריחה בנושא מסע בחלל, המיועד למשפחות וקבוצות עם ילדים בגילאי 8 ומעלה. המשפחה שתצלח את המסלול המלא ותפתור את כל האתגרים הכי מהר, תזכה בפרסים יקרי ערך.

הפעילות תתקיים בחול המועד פסח בימים ראשון – חמישי בתאריכים 21-25.4.19

ספייס קווסט – אתגר בחלל

משחק חווייתי לכל המשפחה, בו המשתתפים מקבלים מפה וכתב חידה, אותו צריך לפצח בעזרת רמזים המפוזרים בתערוכות המוזיאון.

הפעילות תתקיים במהלך חופשת הפסח החל מ 14.4.19 ועד 27.4.19.

עוד במדעטק בפסח 2019

תערוכת דיגיטלי – תערוכה חווייתית אינטראקטיבית של טכנולוגיה, משחק, אמנות ומדיה, המציעה למבקרים מבט חדש ומפתיע על החיים הדיגיטליים. 20 תערוכות בנושאים מגוונים- תעתועי ראיה, חלל, תעופה, קסמים, אנרגיה ועוד. פארק מדע – עם מוצגים גדולים, המזמינים את המבקרים להתנסות ולחוות את המדע בעצמם. המרכז לגיל הרך – מתחם לילדים בגילאי שנתיים עד שמונה, כולל מבוך תחושות, אזור בניה בקוביות ענק ומתחם משחקי מים (מומלץ להצטייד במגבת ובגדי החלפה). סינימטריקס – קולנוע רב חושי בתלת מימד עם כסאות זזים(מגיל 6 ומעלה-בתשלום נוסף.

שעות הפעילות במדעטק בחול המועד פסח תשע"ט (ימים א'-ה') :18:00-10:00. פירוט המלא של שעות הפעילות בחופשת הפסח ניתן לראות באתר מדעטק.

מחירים: ילד עד גיל 5 – חינם, מבוגר / ילד מגיל 5 – 89 שקל לכרטיס, מנוי שנתי משפחתי – 440 שקל, הנחה מיוחדת לרוכשים באתר.

מדעטק – המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל | רחוב בלפור 12, חיפה, אתר

תמונה פותחת: ספידי אסקייפ במדעטק, עיבוד תמונה מושון תמיר