מדינות באוסטרליה והפסיפיק ניו זילנד אוסטרליה פפואה ניו-גיני פיג'י ערים ואזורים באוסטרליה והפסיפיק סידני מלבורן למדינות נוספות באוסטרליה והפסיפיק
פורטוגל  >  כתבות  >  מלונות בפורטוגל
 
ראשי פורטוגל
 > תעודת זהות   
 > המדריך השימושי לפורטוגל
 > כתבות על פורטוגל
 > המלצות לפורטוגל
 > מפות פורטוגל
 > וידאו מפורטוגל
 > טיול לפורטוגל
טיולי הרשמה
טיול לגליסיה הספרדית ופורטוגל
טיול לגליסיה הספרדית ופורטוגל
לטיולים נוספים >
פורטוגל: מלונות ולינה בפו..
הדפסה
הדפסה ללא תמונות
שלחו כתבה
הערה למערכת
הוספת תגובה
הוספה למזוודה שלי
הורדה לקובץ- PDF
התחבר אלינו בפייסבוקצילום התמונה הראשית:
פרנסיסקו לאיתאו

 
 
מלונות בפורטוגל
מלונות בפורטוגל
 
איפה ישנים כמו מלכים, איך לנים עם משפחה פורטוגלית, מתי להתמקח על המחיר

הירשם/י לניוזלטר אתר מסע אחר "שבוע שבוע" - הרבה עניין וללא תשלום

המומחים שלנו לנסיעות מיוחדות ברחבי העולם - לשירותך כאן >>

מידע
פורטוגל מצטיינת בשפע לשכות מידע לתיירים (Turismo), ואפשר להיעזר בהן בכל נושא, כולל הצעות למקומות לינה והזמנת מקום.

עונה
בפורטוגל שלוש עונות שלפיהן נקבעים מחירי הלינה: עונת השיא בין יולי לאמצע ספטמבר, עונת ביניים הן בין מאי ליוני ומאמצע ספטמבר עד אמצע אוקטובר, ועונת שפל בכל שאר החודשים. קל יותר להתמקח על מחיר הלינה מחוץ לעונת השיא (ואפשר להגיע אפילו למחצית המחיר המבוקש, גם בבתי מלון מפוארים).

מחנאות וקרוואנים
בפורטוגל יש חניונים רבים למכוניות, לקרוואן ולאוהלים. הם גובים 9-2 אירו לאדם, למכונית או לאוהל, תלוי בעונה.
אתר הכולל אתרי מחנאות באזורים שונים בפורטוגל ומציין לגבי כל אחד מהם מחירים, מפות, מתקנים, פעילויות, הנחות ועוד


אכסניות נוער
בפורטוגל פזורות יותר מארבעים אכסניות נוער (Pousadas de Joventude). ברבות מהן הגישה נוחה לנכים. אפשר לישון באולמות שינה, בחדרים המיועדים לכמה אנשים או בחדרים זוגיים. ברוב האכסניות יש מטבח מצויד לשימוש עצמי, ומונהגת "שעת עוצר" בחצות (כלומר משעה זו ועד הבוקר אי אפשר להיכנס). יש לעזוב את האכסניה בבוקר, אבל אפשר להשאיר בה ציוד. מחירי האכסניות נעים בין 8.5 אירו באולמות שינה ל-35 אירו לחדר זוגי. המחיר כולל מצעים וארוחת בוקר.

חדרים בבתים פרטיים
באזורי תיירות יציעו לכם בתחנות הרכבת והאוטובוס (טוב, לא בעונת השיא) חדר בבית משפחה (Quarto או Dormida). זוהי דרך נחמדה להכיר מקומיים, אם כי השירותים משותפים לכם ולמשפחה. מחיריהם נעים בין 20 ל-30 אירו לחדר זוגי.

פנסיון
Pensão, Residencial, Casa de Hóspedes, Hospedaria - כולן מילים נרדפות לפנסיון. זו ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר. רצוי לבדוק את המיקום ואת החדרים ולסכם את המחיר בבהירות כדי למנוע הפתעות. כדאי לברר גם אם המחיר כולל ארוחת בוקר. ברוב הפנסיונים השירותים צמודים לחדר. הם מדורגים בכוכבים מאחד עד שלושה, ומחיריהם נעים בין 15 ל-35 אירו לחדר זוגי.

בתי מלון
בתי מלון (Hotel או Estalagem) מדורגים בין כוכב אחד לחמישה. מלון של כוכב אחד יעלה כמו פנסיון של שלושה כוכבים, ובדרך כלל יהיה גרוע יותר ואישי פחות. רוב המחירים "גמישים": 3-2 כוכבים - כ-30 אירו לחדר זוגי. 5-4 כוכבים - בין 70 ל-300 אירו. באזורי תיירות תמצאו גם אפרטהוטל שהן דירות מאובזרות.

להשוואת מחירים והזמנת מלונות בפורטוגל לחצו כאן >>

לינה כפרית
הלינה הכפרית (הנהוגה גם בערים) מצויה בכ-150 אתרים ברחבי המדינה. היא נושאת כמה שמות - Casas Rústicas, Casas Antigas, Turismo Rural, Quintas e Herdades, Agroturismo, Solares - וכוללת בתי חווה, ארמונות, פונדקים ועוד. המקומות נמצאים בבעלות פרטית אך בפיקוח ממשלתי צמוד, והם מסומנים בשלט הנושא עץ ירוק ובתוכו בית לבן. מחיריהם נעים בין 50 ל-100 אירו לחדר זוגי, ואפשר לקנות גם ספר שמציג אותם (בלשכות מידע לתיירים, בחנויות ספרים ובדוכני עיתונים).
מידע נוסף באתר האינטרנט

פוסאדה
למפונקים, רשת של בתי מלון ממשלתיים שחלקם שוכנים במנזרים ובארמונות עתיקים וחלקם בבתים חדשים. מיקומן של הפוסאדות בדרך כלל מרהיב ובעל ערך מוסף. באחדות מהן המחיר יקר בהשוואה לתמורה, אך קיימות ברשת הנחות מפליגות ומומלץ לבדוק. מחיר חדר זוגי בעונת השיא: 240-130 אירו. נא לא לבלבל את הפוסאדות עם אכסניות נוער, אף שהמילה הראשונה דומה (ההפרש במחיר עשוי להפתיע).

וילות
אפשר לשכור וילה או דירה בת חדר עד חמישה חדרים. המחיר נע בין 50 אירו לדירה קטנה ל-160 אירו לווילה. 


נוסעים לפורטוגל?מסע אחר המרכז לנסיעות
ביקרתם בפורטוגל? אם כן שתפו אותנו כאן בתגובות בהתרשמותכם ובטיפים שלכם
 
    -

כתבות נוספות מפורטוגל

פורטוגל - סיפור אהבה איברי פורטוגל - סיפור אהבה איברי שר התיירות הפורטוגלי: פורטוגל כיעד חוויתי שר התיירות הפורטוגלי: פורטוגל כיעד חוויתי
עוד כתבות מפורטוגל
תגובות פייסבוק
הדפסה
שלחו כתבה
 
תגובות
עד כה: 1 תגובות ב- 1 דיונים
הוסף תגובה
אילנה 25-08-08 ,20:29
איך אפשר לבחור אם אין ולו תמונה אחת? איך החדרים, איך המיטות, אם יש אחת גדולה או 2 קטנות.
הגב לתגובה זו